Xcaret – Eko Park Archeologiczny

Czas trwania: od 4 godziny do 8 godzin
Język: English, Spanish
Tylko bilety drukowane
Wliczone są Opłaty za Wstęp
Natychmiastowe potwierdzenie

Zrób to, ponieważ

  • Ponad 50 atrakcji
  • Atrakcje na lądzie, na morzu i o tematyce kulturalnej
  • Pływanie podziemną rzeką, spacer przez jaskinie, snorkeling i wiele więcej
  • Rozrywka dla całej rodziny

Czego oczekiwać?

Xcaret mieści atrakcje dla całej rodziny, oferuje tradycyjne jedzenie, trasy przez dziką dżunglę, odkrywanie kultury oraz uroków natury. Ten ekologiczno-archeologiczny park to jedyna w swoim rodzaju atrakcja w Riviera Maya.

Xcaret, zlokalizowane nad morzem przy Cancún, mieści ponad pięćdziesiąt atrakcji, które przybliżają Cię do natury. Ten ekologiczno-archeologiczny park to jedyna w swoim rodzaju atrakcja w Riviera Maya. Miłośnicy przyrody zachwycą się zwiedzając Wyspę Jaguarów oraz wnętrze Pawilonu Motyli, a także przechodząc przez jaskinie, obiekty archeologiczne oraz wioskę Majów. Możesz ponurkować z maską i rurką biorąc udział w przeznaczonej do tego wycieczce lub przepłynąć przez podziemną rzekę, czy też zrelaksować się w części z Wodnym Rajem – dla każdego znajdzie się coś interesującego.

Po zapadnięciu zmierzchu, odbędzie się pokaz kolorów i świateł przedstawiający historię Meksyku. Na terenie są cztery restauracje do wyboru. Xcaret oferuje rodzinny dzień z odkrywaniem wyjątkowości dzikiej przyrody. Do wyboru są dwie opcje wycieczki:

Basic Tour – w cenę wliczono transfery oraz wstęp do parku. Lunch nie jest wliczony w cenę tej opcji.

VIP Tour – opcja oferowana tylko przez TUI. W cenę wliczono transfery, wstęp do parku oraz lunch w restauracji wraz z napojami w czasie posiłku. Dodatkowo otrzymasz 50% zniżki na pakiet zdjęć oraz 50% zniżki na niektóre aktywności Dream. Aby jeszcze bardziej osłodzić ten pakiet, oferujemy szafki w strefie PLUS oraz uprzywilejowane miejsce siedzące w trakcie występu Xcaret.

Co jest w pakiecie?

  • Transport
  • Opłata wstępu do Xcaret
  • Jeden posiłek z napojami w jednej z czterech restauracji do wyboru ( tylko w opcji PLUS, nie dotyczy opcji BASIC)

Ważne informacje

Do korzystania ze sprzętu do nurkowania z maską i rurką niezbędny będzie zwrotny depozyt. Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego oraz kremu z filtrem UV. Park zamyka się o godz. 21:00. Bezpłatny wstęp dla dzieci w wieku lat 4 i poniżej. Dzieci w wieku 5-11 otrzymują 50% zniżki od ceny biletu dla osoby dorosłej. Niezbędne będzie okazanie dowodu tożsamości przy kasie biletowej. Dzieci wyższe niż 140cm/55” lecz poniżej 12 r.ż. muszą potwierdzić wiek dowodem tożsamości. Dzieci powyżej 12 r.ż. obowiązuje bilet dla osoby dorosłej. Możliwość korzystania ze sprzętu do snorkelingu po wpłaceniu zwrotnej kaucji. Aktywności Dream dodatkowo płatne. Przy wyborze opcji VIP otrzymasz 50% zniżki na niektóre aktywności, w zależności ich dostępności w danym dniu. Prosimy o zarezerwowanie tych aktywności od razu po wejściu do parku, aby nie przepadły. Pakiet zdjęć dodatkowo płatny. Przy wyborze pakietu VIP otrzymasz 50% zniżki na pakiet zdjęć. Prosimy o kontakt z pracownikiem budki fotograficznej po wejściu do parku, by zwiększyć liczbę możliwości skorzystania z niej w ciągu dnia.

CENA:

Osoby dorosłe od: zł 519.00
Dzieci od: zł 260.00