Wycieczka Pocztówki z Sal

Czas trwania: od 4 godziny do 8 godzin
Język: Polski
Voucher na urządzenia mobilne zaakceptowany
Wliczono Posiłek
Wliczone są Opłaty za Wstęp
Wycieczka z Przewodnikiem

Zrób to, ponieważ

  • Wycieczka oferowana wyłącznie przez TUI
  • Kite Beach oraz zatoka Murdeira
  • Wioska Palmeira
  • Laguna Buracona
  • Fatamorgana na pustyni Terra Boa
  • Solniska Pedra Lume

Czego oczekiwać?

Sal jest niewielką wyspą, a pomimo swojej wielkości może pochwalić się bogactwem wyjątkowych miejsc i interesujących obiektów. Podczas tej całodniowej wycieczki będzie odkrywanie niemalże każdego centymetra wyspy i cieszenie oczu pięknymi widokami zarówno z głębi lądu, jak i z nad wybrzeża. W planie wszystkie godne uwagi obiekty – plaża kitesurferów Kite Beach, skalista zatoka Murdeira, wchodząca w ląd malownicza laguna Buracona, solniska w Pedra de Lume, wioska rybacka Palmeira oraz warte odwiedzenia miasto Espargos – to będzie dzień pełen przygód. TUI Collection to wycieczki tworzone z pasją przez TUI. Każda z nich przedstawia tradycyjny, lokalny charakter miejsca Twoich wakacji.

Dzień rozpocznie wizyta na znanej szczególnie przez kitesurferów – Kite Beach. Niezwykle wyglądają roztańczone kolorowe latawce na tle błękitnego nieba. Wzdłuż wybrzeża przejazd dalej do zatoki Murdeira. W rybackiej wiosce Palmeira uwagę zwracają palmy rosnące wzdłuż ulic oraz kolorowe murale. Następnie odkrywanie innego wyjątkowego miejsca, laguny Buracona oraz mieszczącej się w głębi lądu wioski Terra Boa, która słynie z występowania zjawiska mirażu oferując niesamowite przeżycie.

Po lunchu wizyta w stolicy – Espargos to obowiązkowy punkt w programie każdego turysty. Innym ciekawym miejscem na wyspie są solniska w Pedra de Lume – nie ma wielu stawów na ziemi, o tak wysokim zagęszczeniu soli. Warto położyć się na wodzie i zrelaksować się. Na koniec wycieczki jest możliwość spaceru przez kolorowy ogród botaniczny oraz relaks z napojem na plaży Ponta Preta. To wspaniała wycieczka łącząca podziwianie krajobrazów, fauny i flory oraz wiosek i smakowania lokalnej kuchni.

Co jest w pakiecie?

  • Transport
  • Trzydaniowy lokalny lunch oraz napój
  • Przewodnik
  • Bilety wstępu

Ważne informacje

Wycieczka nie jest dostosowana do potrzeb osób z ograniczeniem ruchowym i małych dzieci. Prosimy o zabranie sprzętu do pływania oraz kremu z filtrem UV. Oglądanie zjawisk w lagunie Buracona i Terra Boa nie może być zagwarantowane, ponieważ obydwie iluzje optyczne powstają w wyniku odpowiedniego położenia słońca.

CENA:

Osoby dorosłe od: zł 326.00
Dzieci od: zł 217.00