Wycieczka do Parku Djerba Explore

Czas trwania: od 2 do 4 godzin
Język: Polski, Dutch, French, German
Tylko bilety drukowane
Wliczone są Opłaty za Wstęp

Zrób to, ponieważ

  • Popołudniowa wizyta w parku Djerba Explore
  • Zwiedzanie muzeum i typowych domów
  • Obserwowanie krokodyli relaksujących się w lagunach
  • Karmienie krokodyli

Czego oczekiwać?

Centralnym punktem tej półdniowej wycieczki jest park Djerba Explore. Ta replika pustynnej wioski jest pełna atrakcji, sklepów oraz takich perełek jak muzeum lokalnej historii, tradycyjne domy czy laguny pełne głodnych krokodyli. Popołudnie warto spędzić zaglądając do każdej z nich oraz poznając tunezyjską kulturę i dziedzictwo.

Wizyta w parku zaczyna się od muzeum z kolekcją sztuki islamskiej, w tym błyszczących berberyjskich strojów i przykładów starożytnej kaligrafii. Następna jest typowa dla Dżerby farma menzel z bielonymi budynkami, warsztatami ceramiki i wytłaczarnią oliwy.

Największa atrakcja to jednak farma krokodyli. W otoczonych palmami lagunach żyje 400 gadów. Niektóre z nich maja 3 metry długości. Krokodyle drzemią na brzegu, wyglądają z wody i mruczą pieszczotliwie do młodych osobników z błyszczącymi oczami. Na tych, którzy trafią na czas karmienia, czeka prawdziwa „uczta” – obserwowanie, jak dorosłe osobniki walczą o kawałek surowego mięsa.

Co jest w pakiecie?

  • Transport
  • Bilet wstępu

Ważne informacje

Prosimy o skontaktowanie się z Rezydentem TUI, w celu potwierdzenia daty i godziny odbioru uczestników wycieczki z hotelu.

 

CENA:

Osoby dorosłe od: zł 104.00
Dzieci od: zł 52.00