Viva Andalucia

Czas trwania: od 4 do 8 godzin
Język: French, English, German
Voucher na urządzenia mobilne zaakceptowany
Wliczone są Opłaty za Wstęp
Wycieczka z Przewodnikiem

Zrób to, ponieważ

  • Wycieczka oferowana wyłącznie przez TUI
  • Miasto Niebla oraz zamek
  • El Rocío – miejsce kultu religijnego
  • Repliki żaglowców Kolumba

Czego oczekiwać?

Jeden z najpiękniejszych i najbardziej dzikich terenów Hiszpanii znajduje się nieopodal Algarve, tuż za granicą hiszpańską. Prowincja Huelva jest pełna niezwykłych krajobrazów i chronionych obszarów podmokłych, a także historycznych miasteczek i miejsc kultu religijnego. To okazja do oglądania Niebla, El Rocio oraz replik żaglowców Kolumba. Miejsca warte odwiedzenia podczas tej całodziennej wycieczki. TUI Collection to wycieczki tworzone z pasją przez TUI. Każda z nich przedstawia tradycyjny, lokalny charakter miejsca Twoich wakacji.

W Niebla na odkrycie czekają starożytne mury, XVI-wieczny szpital, kościół św. Marcina, kościół Matki Boskiej z Granady oraz zamek. Po zwiedzaniu zaplanowano spacer po winiarni Bollulos oraz po muzeum wina wraz z degustacją wina oraz przekąskami tapas.

Następnym punktem wycieczki jest wizyta w El Rocío, które jest jednym z głównych miejsc pielgrzymkowych Hiszpanii. Tutaj w czasie wolnym warto zajrzeć do sklepu oferującego sukienki z falbanami do flamenco. W Palos de la Frontera będzie okazja do zobaczenia replik trzech żaglowców Kolumba, którymi wypłynął w historyczny rejs.

Ważne informacje

Wycieczka nie jest dostosowana do potrzeb osób z ograniczeniem ruchowym. Zalecamy założenie lekkich ubrań oraz wygodnych butów. Wycieczka całodniowa, trwająca ok. 10 godzin.

 

CENA:

Osoby dorosłe od: zł 283.00
Dzieci od: zł 142.00