Samos

Czas trwania: ponad 8 godzin
Język: English, German
Tylko bilety drukowane
Natychmiastowe potwierdzenie
e-Voucher

Zrób to, ponieważ

  • Prom na Samos
  • Czas wolny na odkrywanie wyspy
  • Okazja do odkrywania dalszych zakątków wyspy

Czego oczekiwać?

Z portu Kuşadası warto udać się na szybki rejs na grecką wyspę Samos. Na miejscu spędzisz czas wedle własnego wyboru. Możesz zostać w mieście lub zwiedzić czarujące miasteczko rybackie Pitagorio.

W Kuşadası wejdziesz na pokład promu, którym popłyniesz na wyspę Samos. W mieście możesz zwiedzić Muzeum Archeologiczne lub po prostu powłóczyć się po brukowanych uliczkach w poszukiwaniu ciekawych pamiątek. Warto też usiąść na chwilę w miejscowej kawiarence. Wzdłuż wybrzeża ciągnie się długa i gwarna promenada pełna malutkich tawern. Wyspa Samos słynnie z winnic, których owoce dają doskonały muscat. Nim zapadnie wieczór zawieziemy Cię do miasteczka Pitagorio. W 1992 roku kompleks ruin pitagorejonu wraz z pobliską świątynią Hery wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa Narodowego UNESCO. A na koniec przewidziano chwilę relaksu na pobliskiej, kamienistej plaży oraz kąpiel w basenie na dachu hotelu Samos Hotel.

Co jest w pakiecie?

  • Transfer powrotny
  • Opłaty portowe

Ważne informacje

Wymagany paszport. Wycieczka nieprzystosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Większość sklepów w Samos jest zamknięta w niedzielę. Jedzenie i napoje nie są wliczone w cenę.

CENA:

Osoby dorosłe od: zł 200.00
Dzieci od: zł 130.00