Rejs VIP ze snorkelingiem na wyspę Tiran

Czas trwania: od 4 godziny do 8 godzin
JęzykPolish, French, English, German
Tylko bilety drukowane
Wliczono Posiłek
Wliczone są Opłaty za Wstęp
Wycieczka z Przewodnikiem
Natychmiastowe potwierdzenie

Zrób to, ponieważ

  • Wyprawa na snorkeling na wyspę Tiran
  • Snorkeling w trzech różnych lokalizacjach
  • Rejs po Morzu Czerwonym

Czego oczekiwać?

Snorkeling przy wyspie Tiran to nie to samo, co zwykły snorkeling. To jak Hollywood wśród wycieczek ze snorkelingiem, dlatego odbędzie się w warunkach dla VIP-ów. Zatrzymasz się w trzech lokalizacjach w okolicach w okolicach tej wyspy na Morzu Czerwonym i zrelaksujesz się przy lunchu z grilla serwowanym przez obsługę.

Morze Czerwone to prawdziwy hit – występuje tutaj ponad 200 gatunków koralowców, z których większość nie głębiej niż metr pod powierzchnią wody, a także ponad 1000 gatunków ryb. To jedno z pięciu najlepszych miejsc do snorkelingu. Przekonasz się dlaczego, odwiedzając jego najpiękniejszy punkt – wyspę Tiran.

Będzie czas na trzy postoje na snorkeling w czystych wodach Zatoki Akaba. Będzie okazja, aby zobaczyć barwne koralowce, głębokie laguny i mnóstwo egzotycznych ryb. Następnie, w drodze powrotnej na ląd, nadejdzie pora na lunch z grilla – w menu jest kurczak, ryby, ryż i sałatki.

Co jest w pakiecie?

  • Transport
  • Opiekun i instruktorzy
  • Czterodaniowy lunch z grilla z napojami bezalkoholowymi

Ważne informacje

Przypominamy o zabraniu ze sobą paszportu. Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego oraz kremu z filtrem UV, a także gotówki na napiwki.

CENA:

Osoby dorosłe od: zł 328.00
Dzieci od: zł 172.00