Rejs jachtem żaglowym Cuba Libre

Czas trwania: od 2 do 4 godzin
Tylko bilety drukowane
Wliczono Posiłek

Zrób to, ponieważ

  • Rejs łodzią Cuba Libre
  • Postoje na pływanie oraz na nurkowanie z maską i rurką
  • Odkrywanie linii brzegowej wyspy Sal

Czego oczekiwać?

Pożegluj statkiem Cuba Libre, na którym czeka Cię słodki relaks. Jednomasztowy statek wypływa z Santa Maria – na południu wyspy Sal i oferuje wszystkie aktywności, które kojarzą Ci się z odprężeniem: żeglowanie, opalanie się, relaksowanie się, nurkowanie z maską i rurką, pływanie, a nawet wędkowanie. O to właśnie chodzi w wakacjach – czeka Cię niezakłócony spokój i dobra zabawa.

Zostaniesz odebrany z hotelu i przetransportowany do portu w Santa Maria. Wejdź na pokład Cuba Libre i spełnij swoje marzenie. Załoga statku będzię towarzyszyć Ci podczas wspólnej wyprawy. Członkowie załogi nie tylko świetnie spełniają swoje obowiązki, w ich towarzystwie poczujesz się świetnie.

Gdy tylko znajdziesz się na otwartych wodach, zachwycisz się wielkością oceanu. Jeśli dopisze Ci szczęście spotkasz latające ryby oraz żółwie. Jeśli nie uda Ci się spotkać tych wyjątkowych stworzeń, na pewno nie zawiedziesz się w wodzie, gdzie z maską i rurką odkryjesz bogactwo podwodnego świata – załoga zaprowadzi Cię do najlepszych lokalizacji nurkowych, takich jak Monte Leao. Rejsy są dostępne zarówno w wycieczkach półdniowych, jak i całodniowych.

Co jest w pakiecie?

  • Transport
  • Załoga
  • Przekąski oraz napoje

Ważne informacje

Prosimy o zabranie stroju kąpielowego oraz kremu z filtrem UV

 

CENA:

Osoby dorosłe od: zł 213.00
Dzieci odzł 213.00