Rejs do Zatoki Przemytników

Czas trwania: od 2 do 4 godziny
Język: Swedish, Norwegian, Danish, Dutch, Finnish, English, Polski
Voucher na urządzenia mobilne zaakceptowany
Wliczone są Opłaty za Wstęp
Wycieczka z Przewodnikiem
Wyjątkowe Miejsce
Natychmiastowe potwierdzenie
e-Voucher

Zrób to, ponieważ

  • Rejs wyjątkową łodzią
  • Wizyta przy słynnej Zatoce Przemytników
  • Odkrywanie zacisznych zatok
  • Postój na kąpiel przy ukrytej zatoce Stegnitis

Czego oczekiwać?

Zatoka Przemytników na Zakynthos to biała, malownicza i pełna kamyczków plaża, na której znajduje się niespodzianka – wrak statku rzekomego przemytnika, który w 1980 roku uciekł na ląd. Podczas wycieczki popłyniesz wzdłuż wybrzeża, by odkryć tę słynną zatokę i kilka innych, popływać i chłonąć olśniewającą okolicę.

Po odebraniu uczestników z hotelu wyruszysz autokarem do Porto Vromi – przejazd trwa około 90 minut – tam wejdziesz na pokład łodzi płynącej do Zatoki Przemytników. Podczas rejsu będzie około pół godziny na delektowanie się widokami, zanim z morza wyłonią się imponujące białe klify, odkrywające zatokę. To okazja, by w czasie wolnym odwiedzić słynną plażę, podziwiać malownicze otoczenie i zrobić parę selfie idealnych na Instagrama.

Następnie kapitan zrzuci kotwicę w pobliskiej zatoce i będzie okazja do orzeźwiającej kąpieli w turkusowej wodzie. W drodze powrotnej do Porto Vromi będzie okazja do zobaczenia zatoki Stegnitis, która jest tak tajemniczym zakątkiem, że nie da się jej nawet odszukać w Google’u. Tutaj odbędzie się postój na kąpiel i na pamiątkowe zdjęcia.

Co jest w pakiecie?

  • Transport
  • Lokalny przewodnik zorientowany w cennych lokalnych informacjach
  • Rejs łodzią

Ważne informacje

Wycieczka nie jest dostosowana do potrzeb osób z ograniczeniem ruchowym oraz do potrzeb użytkowników wózków inwalidzkich. Czas transportu może ulec zmianie w zależności od intensywności ruchu na drodze. Podczas wycieczki zorganizowane będą dwa postoje do pływania, o ile pogoda na to pozwoli.

CENA:

Osoby dorosłe od: zł 195.00
Dzieci od: zł 100.00