Podwójny bilet: Siam Park & Loro Park – tylko wstęp

Czas trwania: od 4 godziny do 8 godzin
Język: Dutch, French, English, German
Tylko bilety drukowane
Wejście bez kolejki
Wliczone są Opłaty za Wstęp
e-Voucher

Zrób to, ponieważ

  • Bilet do Loro Parku oraz Siam Parku
  • Dwie największe atrakcje Teneryfy
  • Zwierzęta oraz niezwykłe przedstawienia w Loro Parku
  • Dawka adrenaliny na zjazdach w Siam Parku

Czego oczekiwać?

Ten podwójny bilet to oferta specjalna dla chcących odwiedzić obydwa wyjątkowe parki Teneryfy: Siam Park oraz Loro Park. Spędzisz parę dni pełnych atrakcji i przygody oraz pełnego relaksu. W Siam Parku będą zjeżdżalnie i ekscytujące atrakcje, natomiast w Loro Parku przywitają Cię przeróżne zwierzęta, w tym morskie stworzenia.

Siam Park może pochwalić się mianem jednego z największych parków wodnych w Europie i zachęca ponad trzydziestoma atrakcjami umieszczonymi w tematyce tajskiej egzotyki. Szalone zjazdy, plaże oraz wiele innych atrakcji sprawią, że będzie z czego wybierać.

Loro Park również oferuje wiele atrakcji: tygrysy, ogromne żółwie oraz tajemnicze stworzenia morskie oraz pokazy z udziałem zwierząt. Zachwycające wieloryby, goryle i czarujące skoki delfinów – w tym cieszącym się uznaniem parku zoologicznym czeka wiele przyjemności.

Co jest w pakiecie?
  • Opłaty wstępu

Ważne informacje

Transport, lunch oraz trasa Discovery Tour w Loro Parku są dodatkowo płatne w standardowej opcji biletu. Bilet Premium obejmuje wstęp, lunch i Discovery Tour. Na niektórych zjazdach i atrakcjach w Siam Parku obowiązują restrykcje dotyczące wzrostu. Wejście do parków nie odbywa się w ten sam dzień. Transfer dostępny za dodatkową opłatą.

CENA:

Osoby dorosłe od: zł 285.00
Dzieci od: zł 196.00