Pamukkale – Ukryta Brama Pamukkale

Czas trwania: ponad 8 godzin
Język: Polski, Dutch, French, English, German
Voucher na urządzenia mobilne zaakceptowany
Wliczone są Opłaty za Wstęp
Wycieczka z Przewodnikiem
Natychmiastowe potwierdzenie
Wliczono Posiłek
e-Voucher

Zrób to, ponieważ

  • Wycieczka oferowana wyłącznie przez TUI
  • Wizyta w Pamukkale
  • Kąpiel w basenach termalnych
  • Starożytne rzymskie SPA Hierapolis

Czego oczekiwać?

Wycieczka łączy w sobie naturalne i starożytne arcydzieła. Wycieczka do Pamukkale i Hierapolis to okazja do kąpieli w bogatej w wapń wodzie oraz odbycia podróży w czasie do jednego z najstarszych kompleksów spa na świecie. Wycieczka jest jedną z kolekcji TUI Collection, które są wyjątkowymi i oryginalnymi doświadczeniami. Będzie okazja do poznania szczególnej atmosfery lokalnej kultury podczas tej wycieczki tworzonej z najwyższą dbałością i pasją przez TUI.

Pierwszy przystanek to Pamukkale, co znaczy Bawełniany Zamek. Jest to niezwykły kompleks tarasów stworzonych tysiące lat temu przez matkę naturę. Wyglądają one niczym kaskadowy wodospad ulepiony ze śniegu, a tymczasem pełne są osadów węglanu wapnia naniesionych przez wodę. Kąpiel w jednym z basenów i zachwycające widoki to wystarczający powód, żeby odwiedzić to miejsce.

Starożytni Rzymianie wierzyli, że tutejsza woda ma właściwości lecznicze i dlatego zbudowali w pobliżu uzdrowiskowe miasto Hierapolis. Na odwiedzających czekają tam starożytne uliczki, teatr dla 13.000 widzów i oczywiście łaźnie termalne. Wstęp do łaźni jest dodatkowo płatny, ale kąpiel w tak wyjątkowym miejscu, pośród rzymskich ruin, to niezapomniane przeżycie warte każdej ceny.

Co jest w pakiecie?

  • Opłaty wstępu
  • Lunch
  • Transport
  • Przewodnik

Ważne informacje

Wycieczka nie jest dostosowana do potrzeb osób z ograniczeniem ruchowym. Prosimy o zapakowanie stroju kąpielowego oraz kremu z filtrem UV. Napoje dodatkowo płatne. Niektóre opłaty wstępu i opcjonalne dodatki płatne na miejscu. Wszystkie godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie
CENA:
Osoby dorosłe odzł 252.00
Dzieci od: zł 126.00