Lagos i Sagres

Czas trwania: od 4 do 8 godzin
Język: Polski
Voucher na urządzenia mobilne zaakceptowany
Wliczone są Opłaty za Wstęp
Wycieczka z Przewodnikiem

Zrób to, ponieważ

  • Wycieczka oferowana wyłącznie przez TUI
  • Całodniowa wycieczka po zachodnim Algarve
  • Oglądanie klifów w Ponta da Piedade
  • Odkrywanie Lagos oraz Sagres

Czego oczekiwać?

Podczas tej wycieczki będzie dość czasu, by odkrywać zabytkowe miasto Lagos i podziwiać jedne z najbardziej malowniczych krajobrazów wybrzeża Algarve. W planie wizyta w Lagos, Sagres – w starożytności nazywane końcem świata – oraz w porcie Baleeira. Będzie okazja do cieszenia się pięknem przyrody jednocześnie obcując z historią. Jest to jedna z propozycji wycieczek TUI Collection, podczas której będzie okazja do poznania lokalnej kultury oraz jej wartości w tradycyjnym i autentycznym wydaniu.

Wycieczka rozpoczyna się przy Ponta da Piedade, gdzie warto rozejrzeć się wokół i uwiecznić na zdjęciu wyjątkowy krajobraz pełen różnokształtnych klifów. Dalej trasa wycieczki prowadzi do Lagos, w którym przewodnik zaprowadzi do najciekawszych obiektów miasta. Na Praça do Infante będzie możliwość spotkania z historią, oglądając pomnik Henryka Żeglarza oraz budynek służący jako pierwszy portugalski targ niewolników. W planie jest również wizyta w kościele św. Antoniego oraz czas wolny na lunch, zakupy oraz odkrywanie miasta wedle własnego planu.

Dalej przejazd w stronę Sagres, gdzie znajduje się monumentalna twierdza. Wizyta przy Przylądku Świętego Wincentego będzie świetnym miejscem na zdjęcia. Tę najdalej na południowy zachód wysuniętą część Europy w starożytności nazywano końcem świata. Więcej malowniczych krajobrazów czeka przy porcie Baleeira, który jest ostatnim punktem wycieczki przed powrotem do hotelu.

Co jest w pakiecie?

  • Transport
  • Opłaty wstępu

Ważne informacje

Wycieczka nie jest dostosowana do potrzeb osób z ograniczeniem ruchowym. Wybierając tę wycieczkę, wspierasz lokalne schronisko dla zwierząt.

CENA:

Osoby dorosłe odzł 257.00
Dzieci odzł 129.00