Gramvoussa – z Chanii

Czas trwania: ponad 8 godzin
Język: Polski
Tylko bilety drukowane
Wliczone są Opłaty za Wstęp
Wyjątkowe Miejsce
Wejście bez kolejki
Wycieczka z Przewodnikiem
Natychmiastowe potwierdzenie
e-Voucher

Zrób to, ponieważ

  • Rejs statkiem wokół półwyspu Gramvousa i wysp
  • Zwiedzanie Imeri Gramvousa i weneckiego fortu
  • Kąpiel oraz plażowanie w lagunie Balos

Czego oczekiwać?

Ten rejs zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz do udanego wypoczynku – piękne widoki, plażowanie oraz dawkę średniowiecznej historii. Przygoda zacznie się w Kastelli, na północno-zachodnim wybrzeżu Krety – tam będzie czekać łódź, która zabierze Cię w rejs po zatoce Kissamos wokół półwyspu Gramvousa. Zwieńczeniem wycieczki będzie kilkugodzinny relaks w pięknej lagunie Balos.

Pożeglujesz wzdłuż stromych klifów oraz jaskiń w kierunku wyspy Imeri Gramvousa – gdzie „Imeri” oznacza „oswoić”. Niegdyś kryjówka piratów, obecnie wielka wyspa-skała ukoronowana jest ruinami fortu weneckiego. Możesz popływać, pozostać na pokładzie i opalać się lub udać się do zamku, aby podziwiać tamtejsze widoki.

Następnie łódź popłynie z powrotem na półwysep i zatrzymasz się na plaży Tigani – otoczona turkusową wodą laguny Balos, niewiele różni się od karaibskich plaż. Zrelaksujesz się na białym piasku, zrobisz parę zdjęć lub zażyjesz kąpieli w ciepłych wodach, które są naprawdę płytkie – ich głębokość sięga do kolan jeszcze daleko od brzegu.

Co jest w pakiecie?

  • Transfer
  • Rejs statkiem
  • Przewodnik

Ważne informacje

Lunch nie jest wliczony w cenę

Zabierz ze sobą sprzęt do pływania i krem z filtrem – oraz wygodne obuwie do zwiedzania fortu

 

CENA:

Osoby dorosłe od: zł 262.00
Dzieci od: zł 131.00