Całodzienna wycieczka do Abu Dhabi

Czas trwania: od 4 do 8 godzin
Język: English, German
Tylko bilety drukowane
Wliczone są Opłaty za Wstęp
Wycieczka z Przewodnikiem
Natychmiastowe potwierdzenie

Zrób to, ponieważ

  • Dzienna wycieczka do Abu Dhabi
  • Zwiedzanie Wielkiego Meczetu Szejka Zajida
  • Możliwość zdjęć przed hotelem Emirates Palace
  • Czas na zakupy w Marina Mall

Czego oczekiwać?

Stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich będzie kierunkiem tej dziennej wycieczki z Dubaju. Zwiedzisz najważniejsze atrakcje w tym mieście, między innymi zbudowany z białego marmuru Wielki Meczet Szejka Zajida, sklepy w Marina Mall, a także będziesz mógł zrobić sobie zdjęcie przed hotelem Emirates Palace.

Pierwszym przystankiem naszego zwiedzania Abu Dhabi będzie obowiązkowa pozycja dla każdego turysty – Wielki Meczet Szejka Zajida. Zobaczysz zdobione perłami marmurowe kolumny, żyrandole z kryształu Swarovskiego oraz dywan w głównej sali modlitewnej, który podobno jest największy na świecie. Zajrzyj do ósmego co do wielkości meczetu na świecie, a następnie udaj się do luksusowego hotelu Emirates Palace, by zrobić sobie zdjęcie.

Następnie w Heritage Village zajrzymy w przeszłość i wiekowe tradycje emiratów, by później przejechać przez ekskluzywną dzielnicę, pełną ogromnych posiadłości, willi i pałaców. Na koniec będzie czas wolny na zakupy do upadłego w Marina Mall, całej instytucji w Abu Dhabi.

Co jest w pakiecie?

  • Transport
  • Przewodnik

Ważne informacje

Ubiór do meczetu – panie muszą założyć szal na głowę, osoby w stroju plażowym, szortach, obcisłych lub przezroczystych ubraniach nie będą wpuszczane do środka. Dozwolone są wyłącznie spódnice do kostek. Uwaga: przed wejściem do meczetu należy zdjąć buty.

CENA:

Osoby dorosłe od: zł 328.00
Dzieci od: zł 191.00