Ateny – kolebka demokracji

Czas trwania: ponad 8 godzin
Język: Polski, German
Tylko bilety drukowane
Wycieczka z Przewodnikiem
Natychmiastowe potwierdzenie
e-Voucher

Zrób to, ponieważ

  • Wycieczka autokarem po Atenach
  • Partenon i okoliczne zabytki Akropolu
  • Czas wolny w Atenach

Czego oczekiwać?

Ateny to bogactwo symboli zanurzonych w historii. Wybierz się na wycieczkę z profesjonalnym przewodnikiem i zobacz najważniejsze miejsca w kolebce demokracji, między innymi Akropol i Partenon.

Na początek przejedziesz przeznaczonym do zwiedzania autokarem, z którego podziwiać będziesz najważniejsze atrakcje miasta. W słynnej staromiejskiej dzielnicy Plaka podążając strefą dla pieszych dotrzesz na Akropol. Na wzgórzu czeka na Ciebie nagroda — spektakularny widok na Ateny. Wysłuchaj ciekawostek i szczegółowych opisów na temat Akropolu i sąsiadujących budowli: Świątyni Dionizosa, Pomnika Filopapposa, Areopagu i Agory.

Następnie jeśli masz ochotę, będzie okazja by udać się na zwiedzanie nagradzanego Muzeum Akropolu. Od czasów swojego otwarcia dekadę temu zadziwia odwiedzających kolekcjami tysięcy bezcennych artefaktów pochodzących z V w. p.n.e. Czas wolny warto przeznaczyć na odkrywanie starego miasta w Atenach. To też czas, by zjeść lunch, usiąść w jednej z wielu kawiarni lub udać się na zakupy w dzielnicy Plaka.

Co jest w pakiecie?

  • Transport
  • Przewodnik
  • Czas wolny

Ważne informacje

Przypominamy o założeniu wygodnych butów i nakrycia głowy

Wycieczka nie jest dostosowana do potrzeb osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Wycieczka nie jest dostosowana do potrzeb osób z ograniczeniem ruchowym. Wycieczka nie jest dostosowana do potrzeb rodzin z małymi dziećmi. Prosimy o zapakowanie odpowiedniego obuwia. Opłaty wstępu dodatkowo płatne. Jedzenie i napoje dodatkowo płatne

CENA:

Osoby dorosłe odzł 344.00
Dzieci od: zł 183.00