Zadzwoń lub przyjdź:

Lefkada – Perła Morza Jońskiego

”Lefkada? A co to jest i gdzie to leży?”

Ta przepiękna wyspa należy do archipelagu Wysp Jońskich i połączona jest z lądem długą groblą. Bardzo mało turystów słyszało o tym miejscu, ponieważ jest to bardzo dziewicza wyspa, na której nie ma masowej turystyki. Miejsce idealne dla koneserów, miłośników greckiego klimatu i spokojniejszych lokalizacji na typowy wypoczynek. 

Najpopularniejszymi miejscowościami na wypoczynek są:
– Nidri – największa miejscowość na wyspie, z widokiem na wyspę Scorpios. Tutaj spotkamy się nawet z życiem nocnym
– Ligia – niewielka miejscowość wypoczynkowa przy porcie z tawernami i restauracjami, miejsce na spokojny wypoczynek
– Nikiana – kameralny kurort z malowniczym portem

Miejsca, które warto odwiedzić będąc na Lefkadzie:
– Porto Katsiki – najsłynniejsza na wyspie plaża z krystalicznie czystą wodą, świetne miejsce do uprawiania sportów wodnych
– Plaża Kathisma – przepiękne miejsce na całodzienne plażowanie z krystalicznie czystą wodą
– Lefkada – stolica wyspy, miasto pełne klimatycznych wąskich uliczek

 

Właśnie Lefkada jest jednym z tych miejsc, które wprawią Cię w doskonały nastrój. Niezapomniane krajobrazy można podziwiać z każdego okna hotelu / willi jakie proponujemy w naszej ofercie. Nareszcie możesz wypocząć i poczuć się jak u siebie! Jeśli jesteś osobą, która lubi przestrzeń, własne doświadczenia w kuchni nawet na wakacjach oraz mieć wolną rękę jeśli chodzi o organizowanie sobie czasu, to idealne miejsce dla Ciebie. 

Wybierając wille bez wyżywienia możesz podziwiać panoramę wyspy z własnego tarasu! Zbierz ekipę i spędź niezapomniane wakacje z rodziną lub przyjaciółmi. Oferujemy wakacyjny pakiet: przelot, zakwaterowanie w willi z basenem, internet WiFi, samochód oraz ubezpieczenie zdrowotne. 

 

Komentarze